28 Ekim 2020 Düzey Belirleme Sınavı Giriş Bilgileri - Yalnızca 16 Ekim 2020 ve Sonrasında Kaydolan veya Evrakı Tamamlanan Öğrenciler İçin

Bu duyuru ve düzey belirleme sınavı yalnızca 16 Ekim 2020 ve Sonrasında Kaydolan veya Evrakı Tamamlanan Öğrencileri ilgilendirmektedir.

Düzey Belirleme Sınavı için giriş bilgileriniz @itu.edu.tr uzantılı e-posta adreslerinize (https://webmail.itu.edu.tr/) gönderilmiştir. Sınavı 28 Ekim 2020 Saat 08:00 - 19:00 arası size en uygun olan saatte başlatarak tek oturum halinde tamamlayabilirsiniz.

@itu.edu.tr uzantılı e-posta hesaplarına erişimi olmayanların ivedilikle Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ile iletişime geçerek, e-posta adreslerine erişim sağlamaları gerekmektedir. Söz konusu işlem için https://yardim.itu.edu.tr/ > Yardım Bileti Oluşturun > Bilgi İşlem Daire Başkanlığı > Kullanıcı Hesabı kategorisinden yardım bileti oluşturabilir veya https://bidb.itu.edu.tr/ adresindeki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Sınav giriş ekranına e-postada gelen bağlantı üzerinden gittiğinizden emin olunuz. Şifrenizde yer alan büyük harf - küçük harf, sayı - harf (özellikle o ve 0), yakın harf (L ve I gibi) kombinasyonlarını dikkatli bir şekilde giriniz. Şifrenizin başında ve sonunda fazla karakter olmadığına emin olunuz (fazladan boşluk kopyalanması gibi).

Düzey Belirleme Sınavı Kuralları’nı dikkatlice okumanızı bir kez daha hatırlatırız.

@itu.edu.tr uzantılı e-posta hesaplarınıza erişim sorunlarınız HARİÇ Düzey Belirleme Sınavı konusunda karşılaştığınız diğer sorunlarla ilgili Yabancı Diller Yüksekokulu'na yardım bileti oluşturarak destek alabilirsiniz. Söz konusu işlem için http://yardim.itu.edu.tr/ adresinden Yabancı Diller Yüksekokulu > Düzey Belirleme Sınavı kategorisi üzerinden bilet oluşturabilirsiniz.

Yabancı Diller Yüksekokulu