UOLP öğrecilerinin dikkatine !

21 Haziran Çarşamba günü saat 10.00'da UOLP öğrecileri için TWE (Test of Written English) yapılacaktır. Sınava girmek isteyen öğrencilerin ozkandu@itu.edu.tr adresine e-mail atması önemle rica olunur. 

İleri İngilizce Yaz Okulu Hakkında

 
Değerli öğrenciler,

İTU YDY Yaz Okulu Hakkında

 

Kayıt Tarihleri: 12-16 Haziran 2017

Derslerin Başlangıç Tarihi: 15 Haziran 2017

Derslerin Bitiş Tarihi: 21 Temmuz 2017

Ücretin Yatırılması Gereken Tarihler: 21-22 Haziran 2017

Ücretler: ITU YDY öğrencileri için 550 TL,

...

ÖNEMLİ - Yeterlilik Sınavı II. Oturumu İşletme Binası Sınıf Güncellemesi

Yeterlilik sınavının yoğun final dönemiyle çakışmasından dolayı İşletme Fakültesi binasındaki sınav yerleri konusunda son dakika değişmeleri yaşanmış olup, belirli sınıfların kullanılamayacağı ortaya çıkmıştır. Listede bazı sınav yerlerinde değişiklik yapılması ihtiyacı doğmuştur. Listede adınız aşağıdaki sınıflardan birinde ise ...

8 Haziran Yeterlilik Sınavı II. Oturum Yerleri

İkinci oturum Maçka YDY ve Maçka İşletme Fakültesi'nde gerçekleştirilecektir. YDY ve İşletme Fakültesi için ayrı ayrı listeler hazırlanmış olup, isminiz iki listeden birinde bulunmaktadır.

6 Haziran Yeterlilik Sınavı Birinci Oturum Sonuçları

Birinci oturum sonuçlarını aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz. İkinci oturum sınav yerleri gün içinde ilan edilecektir. İkinci oturum için sınav giriş belgesi düzenlenmeyecektir; resmi kimlik (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport geçerlidir; bunların dışındaki kimlikler kabul edilmemektedir) ve varsa İTÜ kimliği ile gelinmelidir. 

...