Kur Değiştirmek İsteyen Öğrenciler için Talep ve Sınav Sonuçları

Alt kura inmek isteyen öğrenciler ile üst kura çıkmak isteyip sınavda başarılı olan öğrencilerin yeni sınıfları için lütfen listeye bakın. Pazartesi günü yeni sınıfınıza gidebilirsiniz. Listede adınızın bulunmaması sınavda başarısız olduğunuz anlamına gelmektedir. 

YLSY Bursiyerlerinin Dikkatine

2016 girişli YLSY bursiyerlerine yönelik İngilizce Dil Kursu 9 Ekim 2017-4 Şubat 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.  Dersler A2 ve B1 olmak üzere iki düzeyde, haftaiçi her gün 8:45-12:20 saatleri arasında haftada 20 saat olmak üzere İTÜ YDY Maçka yerleşkesinde yapılacaktır.

 

YLSY Bursiyerlerinin Dikkatine (Hazırlık Öğrencilerini İlgilendirmemektedir)

YlSY bursiyerleri için düzenlenen İngilizce Dil Kursu 9 Ekim 2017 tarihinde başlayacaktır. Kursa kesin kayıt tarihi 29 Eylül 2017'dir. Kayıt için 2 fotoğraf ve kimlik kartı fotokopisi gereklidir. Dersler hafta içi sabah saatlerinde yapılacaktır.

2017-2018 Güz Dönemi Sınıf ve Derslik Yerleştirmeleri

Aşağıdaki listelerde yerleştirildiğiniz sınıf ve derse gireceğiniz derslikleri bulabilirsiniz.

SINIFLAR

DERSLİKLER

Hazırlık okumanız gerektiği halde listede adınızı bulamıyorsanız, lütfen bizzat gelerek YDY'ye başvuru d...

UOLP Hazırlık Öğrencileri İçin Oryantasyon Duyurusu

UOLP HAZIRLIK ÖĞRENCİLERİ İÇİN 25 EYLÜL 2017 PAZARTESİ GÜNÜ ORYANTASYON TOPLANTISI YAPILACAKTIR. TOPLANTIDA AKADEMİK YIL İÇERİSİNDE OKUTULACAK KİTAPLAR, SINAVLAR VE UOLP PROGRAMI HAKKINDA GENEL BİLGİLENDİRME YAPILACAKTIR. TÜM UOLP HAZIRLIK ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMI ZORUNLUDUR.

TOPLANTI TARİHİ: 25 EYLÜL 2017 PAZA...

UOLP hazırlık programı öğrencilerinin dikkatine

UOLP Hazırlık öğrencileri, 25 Eylül Pazartesi günü saat 08:30'da İTÜ YDY Maçka Kampüsü ek binada sınıf listelerinden ,18 Eylül seviye belirleme sınavı sonuçlarına göre yerleştirildikleri kur ve sınıfları öğrenebilirler. Dersler saat 08:45'te başlayacaktır. 

 

 

 

<...